Дев’ять тисяч комунальників Запоріжжя отримали гуманітарні набори від Метінвесту

Компанія Метінвест розширила програму продуктової допомоги в рамках проєкту «Рятуємо життя», створеного Групою Метінвест та ДТЕК у координації з Фондом Ріната Ахметова. Відтепер продуктові набори можуть отримати і працівники комунальних підприємств міста Зпоріжжя.

— Сьогодні працівники комунальних служб виконують надзвичайно важливу роботу для підтримки життєдіяльності всього міста. Не дивлячись на постійні обстріли, руйнування та небезпеку для життя, вони одними з перших приходять на допомогу та відновлюють інфраструктуру , повертають світло і тепло в оселі жителів міста Запоріжжя. Задля підтримки цих мужніх та професійних людей, які залишаються вірними своєму місту, Група Метінвест передає допомогу у рамках проєкту «Рятуємо життя». – зазначає директор з операційних покращень «Запоріжсталі» Групи Метінвест Олександр Борисов.

Наразі продуктові набори отримали дев’ять тисяч співробітників 18 міських комунальних підприємств.

Пакунки з продуктами – макаронними виробами, солодощами, крупами, борошном та багато іншим – отримують вимушені переселенці, вразливі верстви населення, сім’ї мобілізованих співробітників підприємств Метінвесту, пільгові категорії та ветерани підприємств компанії. Окрім того, гуманітарна місія проєкту «Рятуємо життя» охоплює жителів деокупованих територій та прифронтових міст, які в умовах повномасштабної війни перебувають у складних обставинах під постійними обстрілами.

Menu