ЗАПОРОЖЦІ ОНЛАЙН ГОЛОСУВАННЯМ ВИЗНАЧИЛИ НАРОДНИЙ ПРОЕКТ КОНКУРС «МИ – ЦЕ МІСТО» ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ»

В рамках конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто», в п’ятий раз організованого ПАТ «Запоріжсталь», відбулося онлайн-голосування, участь в якому зміг прийняти кожен небайдужий житель Запоріжжя. Переможцем голосування, який отримав звання «Народний проект», став проект Хортицький національної академії «Рух – це життя».

Автори проекту планують встановити на території Хортицький національної академії дитячий ігровий комплекс, адаптований для дітей з обмеженими можливостями, з метою психологічної та фізичної адаптації.

На порталі конкурсу «Ми – це місто»  голосування в режимі онлайн було доступно з 27 квітня по 8 травня. Кожен зареєстрований міг вибрати потрібний проект з 84 півфіналістів і віддати свій голос на його користь. Всього на етапі онлайн голосування проголосувало понад 14 тисяч осіб.

Далі проекту, який отримав звання «Народний», належить поряд з іншими півфіналістами пройти етап відкритих презентацій 10, 11 і 12 травня 2017 року. За результатами захисту і будуть визначені переможці, які отримають грошові гранти до 100 тис. гривень на реалізацію своїх проектів. У 2017 році ПАТ «Запоріжсталь», за пайової участі ПрАТ «Запоріжкокс» і ПрАТ «Запоріжвогнетрив», збільшив грантовий фонд конкурсу до 3 млн гривень.

Нагадаємо, що п’ятий сезон конкурсу «Ми – це місто» стартував 2 березня 2017 року. Для всіх запорожців, які бажають взяти участь в конкурсі, комбінат провів три навчальних тренінга з соціального проектування, які відвідали понад 300 представників громадськості.

У цьому році на участь у конкурсі було подано рекордну кількість заявок. З 279 заявок досвідчені експерти відібрали 84 півфіналістів, які продовжують боротьбу за реалізацію своїх ідей на благо міста і його жителів. Переможці конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто» будуть оголошені 26 травня.

Menu