ЗАЯВКА – В ДВА КЛІКА

Комбінат впровадив систему електронного візування заявок на доступ до ІТ-сервісів.

Паперовий документообіг відходить у минуле. Черговим етапом розвитку на комбінаті системи електронного документообігу стало введення в дію з 1 червня електронного візування заявок на доступ до ІТ-послуг.

– Раніше візування заявок відбувалося в паперовому вигляді, з обов’язковим узгодженням у трьох-п’яти керівників. Часу ця процедура займала чимало. Тому фахівцям Укіс була поставлена ​​відповідна задача. Роботу над проектом почали у вересні минулого року, а вже в січні система пройшла дослідну експлуатацію у фінансової дирекції і в ЦХП № 1, – каже головний спеціаліст з інформаційних технологій Сергій Федчун. – Мені приємно відзначити, що саме наш комбінат першим в Метінвесті ввів у себе дану систему.

Тепер всього за кілька годин заявка на доступ до ІТ-послуг буде узгоджена і підписана. А користувач – максимально оперативно отримає необхідний йому доступ.

Відзначимо, що узгодження заявки відразу декількома відповідальними особами може відбуватися паралельно, в режимі онлайн.

Нова система зручна і тим, що сам ініціатор заявки тепер отримає можливість самостійно відстежувати хід узгодження.

У разі відхилення заявки співробітник на свою електронну адресу оперативно отримає повідомлення про причини відмови.

– Основне завдання – уніфікувати і централізувати інформаційні процеси, зробити їх більш зручними і ефективними для співробітників, – зазначає Сергій Федчун. – У наших найближчих планах – перехід на електронне узгодження документів, пов’язаних з рухом товарно-матеріальних цінностей.

Електронне візування поширюється на наступні типи заявок:

– активація облікового запису

– створення облікового запису

– зміна персональних даних

– зміна особистих даних

– припинення доступу

– надання доступу до всіх послуг з каталогу ІТ-послуг комбінату.

Menu