ВИСОКЕ ВИЗНАННЯ

Керівник ІТ-напрямку МК «Запоріжсталь» Сергій Федчун визнаний кращим в конкурсі ІТ-директорів України BEST CIO (Chief Information Officer) 2015 серед підприємств гірничо-металургійного комплексу.

Конкурс проводиться веб-ресурсом «Компьютерное обозрение» за підтримки провідних транснаціональних корпорацій в сфері ІТ, він покликаний визначити найбільш професійних ІТ-менеджерів, які досягли за минулий рік максимального успіху в розвитку інформаційних технологій на українських підприємствах.

В рамках конкурсу журі оцінювали рівень зрілості ІТ-інфраструктури підприємств та організацій України. При цьому вирішальним фактором при виборі переможців виступили професійні якості учасників, які допомагають їм виводити свої підприємства в лідери ринку.

У 2015 році ІТ-служба «Запоріжсталі» ініціювала і реалізувала близько 50 великих проектів ІТ-напрямку. Зокрема, був побудований єдиний домен комбінату, який об’єднав близько 10 тисяч користувачів і близько 4,5 тисячі автоматизованих робочих місць. Також впроваджено проект, який в онлайн-режимі дозволяє контролювати ситуацію як в цілому по комбінату, так і контролювати процеси в основних цехах, отримувати інформацію про роботу і стан обладнання, поточної собівартості продукції, виконання планових показників, відвантаження, витраті енергоресурсів і ряд інших даних .

Menu