Виробництво і Діджитал

Представники менеджменту великої IT-компанії Метінвест Діджитал відвідали «Запоріжсталь»

Компанія Метінвест активно реалізує стратегію по діджіталізаціі бізнесів. Надійні партнери компанії Метінвест Діджитал розробляють і забезпечують своєю продукцією активи компанії, в тому числі «Запоріжсталь».

Щоб впроваджувати інноваційні проекти, потрібно мати уявлення про специфіку роботи промислового гіганта. З цією метою на «Запоріжсталь» приїхали представники менеджменту великої IT-компанії Метінвест Діджитал, яка спеціалізується на цифровий трансформації великого бізнесу і реалізує проекти в Україні, Європі та Північній Америці.

Екскурсія розпочалася з сучасної диспетчерської комбінату, де виробництво буквально на долоні. Гості побачили всі технологічні процеси на великий десятиметрової відео-стіні.

Без уваги не залишилася і абсолютно екологічна суперсучасна лінія соляно-кислотного травлення НТА-4. Колеги з Метінвест Діджитал познайомилися з роботою агрегату і дізналися, що модернізація лінії допомогла повністю виключити викиди в річку Дніпро. У цеху гарячої прокатки тонкого листа, який став наступним пунктом, екскурсанти ознайомилися з процесом прокатки. Завершили екскурсію в сталеплавильному цеху.

Директор з управління взаємодією з замовниками Метінвест Діджитал Сергій Федчун впевнений: діджіталізація – надважливий фактор успіху підприємства. І на «Запоріжсталі» вона знаходиться на високому рівні.

– Дуже хороші враження. Приємно було побачити диспетчерську комбінату. Це проект 2015-2016 років, пам’ятаю, як ми над ним працювали. Він був досить амбітним на той час, напевно, одним з кращих, і залишається таким і зараз. Система затребувана, важлива для чіткої роботи промисловців, сучасна, – зазначив Сергій Федчун. – Діджіталіація – нагальна вимога часу. Ефективність виробництва безпосередньо залежить від успіху діджіталізаціі і тих проектів, які там реалізовані.

За словами Сергія Федчун, багато з інноваційних проектів, які реалізують в Метінвест Діджитал, беруть свій початок саме на комбінаті «Запоріжсталь».

– Один з них – централізація вагового господарства. Проект, який зараз пілотується на активах ММКИ і «Азовсталь». Саме розробки, зроблені на «Запоріжсталі», взяли в основу даного рішення. І зараз це один з найцікавіших і амбітних Діджитал-проектів.

Menu