Платформа інновацій

Програма Z.Innovation допомогла відшукати 35 інноваційних рішень з різних країн світу. 5 фіналістів візьмуть участь в тендері

Інформація, технології та інновації – найдорожча валюта сьогодні. І ті, хто цієї «валютою» володіє, отримують унікальну можливість рухатися вперед швидше за інших і розвивати галузь. «Запоріжсталь» як одне з провідних підприємств української металургії теж посилено шукає виробничі «прориви»: для аналізу хімічного складу багатокомпонентної шихти, агломерату, коксу, окатишів, шлаку, пиловугільного палива і чавуну для стабільної технології доменного виробництва. Крім насущних завдань, оптимізацію виробничих процесів за допомогою нових ідей і свіжих поглядів комбінат вітає і підтримує будь-якими способами. Експертна комісія програми Z.Innovation оцінила переваги і недоліки методів аналізу, запропонованих учасниками, конструкторські особливості обладнання і можливість використовувати рішення в існуючих технологічних процесах. І в результаті, вдалося знайти рішення для дискретного аналізу проб там, де не можна встановити потокові аналізатори.

На фінішній прямій

Z.Innovation – спільна програма «Запоріжсталі» і Radar Tech. Суть програми – пошук і прискорена інтеграція технологічних рішень і металургійних розробок. 35 заявок з усього світу – США, Австралії, Швейцарії, Китаю, Білорусі, Німеччини, Латвії, Росії, Канади, Індії та Австрії – розглянули журі проекту і відібрали 14 півфіналістів. Експерти програми відібрали п’ять фіналістів з рішеннями потокового онлайн-аналізу матеріалів. П’ять ідей, які дійшли до переможного кінця, відібрані для участі в закритому тендері.

Крім того, чотири проекти детально розглянуть в Метінвесті, з перспективою впровадження на підприємствах Групи. Комбінат став першим підприємством в Групі, який використовував зовнішній ресурс для поліпшення виробництва і дозволив талановитим спеціалістам показати свої ідеї та реалізувати авторські проекти. І найголовніше, зробив це успішно.

Menu