ПЕРСПЕКТИВИ ІТ-СФЕРИ

1 грудня на базі ПАТ «Запоріжсталь» пройшло засідання комітету з інформаційних технологій Групи Метінвест, під головуванням директора з інформаційних технологій Сергія Детюка.

У зустрічі взяли участь керівники ІТ-підрозділів ТОВ «Метінвест Бізнес Сервіс» та підприємств Операційної дирекції.

Фахівці обговорили питання трансформації ІТ-функції, процеси взаємодії ІТ-підрозділів і бізнес-замовників, а також розглянули реалізацію ключових ІТ-проектів на підприємствах. В ході комітету також розглянули значущі події, які сталися на підприємствах за звітний період, досягнення в рамках операційної діяльності, результати реалізації ключових ІТ-проектів.

– Мета комітету з інформаційних технологій – сформувати загальну культуру клієнтоорієнтованості ІТ-підрозділів, визначити стратегічні напрямки розвитку ІТ-функції, а також проаналізувати бачення поточних питань і проблематики в області ІТ на підприємствах Групи, – підкреслив головний спеціаліст з інформаційних технологій «Запоріжсталі» Сергій Федчун.

Так, одним з основних питань на ІТ-комітеті, що пройшов на комбінаті, стало обговорення планів робіт ІТ-підрозділів на наступний рік.

Menu