ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» З ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ СВІТОВИХ ПІДПРИЄМСТВ VOESTALPINE І KUETTNER

ПАТ «Запоріжсталь» відвідала спільна делегація компаній-світових лідерів, які розробляють і реалізують технічні рішення для металургії – Voestalpine і Kuettner (Австрія). Гості ознайомилися з ходом реалізації масштабного проекту з реконструкції доменної печі № 3, в рамках програми екологічної модернізації комбінату.

Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма обговорив з представниками австрійської делегації інноваційні для України рішення, які були застосовані при розробці та реалізації проекту реконструкції доменної печі № 3. Зокрема, застосування інтелектуального моделювання доменної печі дозволило виключити і виправити порядку 12 тисяч помилок на етапі проектування. Особливу увагу гості підприємства приділили вирішенню по великовузловому складанню агрегату, що дозволила істотно скоротити терміни реалізації проекту. В ході зустрічі також обговорювалися перспективи подальшого інвестиційного співробітництва.

«За останні півроку комбінат досяг значного прогресу як у впровадженні інноваційних рішень при реконструкції доменної печі № 3, так і в процесі впровадження нових технологій в доменному виробництві в цілому. Інтерес фахівців провідних світових компаній підтверджує факт, що доменна піч № 3, яку ми зараз реконструюємо, – це, дійсно, зразок сучасного металургійного виробництва не тільки в українських, але і в європейських масштабах», підкреслив Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Австрійська делегація також відвідала будівельний майданчик доменної печі № 3, на якій тривають цілодобові роботи з реконструкції домни.

Фахівці групи компаній Kuettner протягом багатьох років успішно реалізують проекти створення нових і модернізації наявних цехів в ливарному виробництві, чорної і кольорової металургії, вирішують завдання підвищення ефективності та екологічної безпеки підприємств на основі інноваційних рішень в області перетворення енергії, природоохоронних технологій та автоматизації процесів.

Menu