ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВПРОВАДИВ ІНФОРМАЦІЙНО-ДИСПЕТЧЕРСЬКУ СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ЗАЛІЗНИЧНИМ ТРАНСПОРТОМ

ПАТ «Запоріжсталь» першим серед промислових підприємств України запровадив сучасну інформаційно-диспетчерську систему (далі – ІДС) управління залізничним транспортом, удосконаливши при цьому систему візуалізації.

На реалізацію проекту комбінат направив близько 600 тис. гривень.

Впровадження ІДС залізничного транспорту на комбінаті підвищило ефективність залізничних перевезень та контроль за переміщенням рухомого складу і сировини по території підприємства. Очікувана економія від впровадження складе близько 1 млн гривень в рік завдяки зниженню часу фактичного обороту вагонів по під’їзній колії.

У ІДС реалізована візуалізація руху поїздів в режимі онлайн, і автоматизоване оновлення бази даних. Система дозволяє бачити загальну ситуацію із залізничним рухомим складом по всій території комбінату, і на кожній станції окремо в режимі реального часу. Також це рішення дозволить істотно підвищити безпеку співробітників, практично усунувши необхідність візуального контролю переміщення вагонів в безпосередній близькості до залізничних колій. Територією комбінату «Запоріжсталь» щодня проходить більше 2 тис. вагонів.

Нова ІДС комбінату «Запоріжсталь» – унікальна розробка фахівців комбінату, які супроводжували проект від розробки рішення, написання програмного забезпечення до його технічної реалізації. ІДС повністю інтегрована в систему візуалізації та моніторингу технологічних процесів «Підприємство на долоні».

Menu