Надійно, точно та оперативно

На комбінаті завершено перший проект впровадження автоматизованої системи моніторингу газоаналітичного обладнання INet

Персональний газоаналізатор – незмінний супутник більш ніж тисячі запоріжсталівців, задіяних в роботах в газонебезпечних місцях. Прилад від світових лідерів в сфері газозахисного обладнання завжди сповістить свого власника вібрацією, звуковими і світловими сигналами, якщо допустима концентрація газів перевищена. Персональний газоаналізатор в автоматичному режимі безперервно вимірює рівень газів і кількість кисню в повітрі робочої зони, так що безперебійна робота цього устаткування, не просто важлива, а життєво необхідна.

8 станцій моніторингу встановлено в теплоелектроцентралі і газовому цеху

Точна діагностика

Щоб швидко і без зайвих зусиль провести діагностику, калібрування і тестування персональних газоаналізаторів на комбінаті впроваджується автоматизована система моніторингу газоаналітичного обладнання INet. Перший проект завершений в газовому цеху і теплоелектроцентралі. Три станції моніторингу працюють в диспетчерський ТЕЦ, ще три – в диспетчерській газового цеху, і по одному приладу в газоповишувальній станції і станції захисного газу. Сучасне програмне забезпечення дозволяє контролювати експлуатацію газоаналітичного обладнання та його технічний стан, в тому числі дає можливість ведення відповідної документації ремонту або заміни газоаналітичного обладнання. Ще одна перевага нової системи моніторингу – аналіз одержуваних даних. Програма зчитує дані з приладів, і в разі, якщо газоаналізатор спрацював, це буде відображено. Програмний аналіз одержуваних даних дозволить визначити проблемні ділянки і своєчасно вжити заходів.

2 млн грн направив комбінат на реалізацію першого проекту установка системи INet

Системне тестування

Завдяки простоті використання автоматизованої системи моніторингу з’явилася можливість на системній основі перевіряти обладнання. Тепер кожен працівник, який використовує персональний газоаналізатор, може бути впевнений в працездатності свого приладу, тому що тестується він після кожної робочої зміни. Тоді як раніше, перевірка і калібрування газоаналізаторів проводилася раз на рік.

На впровадження автоматизованої системи моніторингу газоаналітичного обладнання INet комбінат направив близько 2 млн грн. Другим проектом стане установка системи INet в обтискному і аглоцеху.

Menu