На одному екрані

Унікальна система моніторингу роботи автотранспорту на виробництві впроваджена на «Запоріжсталі».

Від того, наскільки якісно організована транспортна логістика на підприємстві, залежать виробничі показники структурних підрозділів, виконання наміченого бізнес-плану по відвантаженню готової продукції, оперативне постачання цехів необхідними матеріалами і багато іншого.

Удосконалити процес управління та контролю автомобільного транспорту, що працює на комбінаті, покликаний новий диспетчерський центр з унікальною системою моніторингу. Весь автопарк «Запоріжсталі» – а це понад 350 одиниць техніки, включаючи легкові та вантажні автомобілі, а також автобуси, задіяні в пасажирських перевезеннях, – тепер оснащений GPS-навігацією. Таким чином місце знаходження всієї автотехніки в реальному часі відображається на карті. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

This product is really awesome!
John SmithHead of ACME
[/ vc_column] [/ vc_row]
Ефективність системи моніторингу примножує доступ до камер промислового відеоспостереження, зображення з яких транслюється на екран диспетчерської. Це дозволяє побачити, яку операцію в даний момент виконує техніка, а в разі виявлення простоїв – допомагає оперативно вжити заходів щодо їх усунення.

Відзначимо, що система моніторингу дозволяє оптимізувати роботу не тільки заводського автотранспорту, а й транспортних засобів підрядних організацій. З моменту відкриття диспетчерського центру наявність справного GPS-навігатора – обов’язкова умова для роботи автотехніки підрядників на території комбінату.

– Впровадження системи моніторингу роботи автотранспорту допомагає нам організувати виробничий процес найбільш ефективно. Вже зараз ми бачимо позитивну динаміку, що стосується зниження простоїв, – зазначає начальник управління автомобільного транспорту Євген Зюзін. – Відповідно, це дозволяє нам поступово піднімати планку по відвантаженню продукції, працювати з більшою результативністю.

Menu