Метінвест Діджитал отримав срібні компетенції Microsoft з безпеки рішень та розробки хмарних додатків

Метінвест Діджитал, центр IT-експертизи Групи Метінвест, пройшов сертифікацію й розширив статус сертифікованого партнера Microsoft компетенціями з безпеки рішень Microsoft Silver Security та розробки додатків Microsoft Silver Application Development.

Компетенція Microsoft Silver Security підтверджує, що експерти компанії мають глибокі технічні та управлінські знання, а також навички й досвід, необхідні для розробки, впровадження й управління комплексними програмами інформаційної безпеки на платформі Microsoft за напрямками:

  • захисту інформації та пристроїв користувачів;
  • управління доступом та ідентифікацією користувачів;
  • розбудови служб моніторингу подій та захисту від загроз кібербезпеки.

Сертифікація Microsoft Silver Application Development свідчить про високий рівень кваліфікації фахівців Метінвест Діджитал із розробки, впровадження та обслуговування хмарних додатків і служб Microsoft Azure від визначення вимог і проєктування до програмування, розгортання й моніторингу впроваджених систем.

Сергій Детюк, генеральний директор Метінвест Діджитал:

– Отримання нових компетенцій у технологіях Microsoft, лідера з надання інтелектуальних рішень для цифрової трансформації бізнесу – це підтвердження високого рівня професіоналізму нашої команди експертів. Метінвест Діджитал – молода, але дуже амбітна компанія, яка за два роки свого існування стала сертифікованим партнером Microsoft з семи компетенцій. Ми не зупиняємося на досягнутому та продовжуємо сертифікацію, щоб поглиблювати свою експертизу й забезпечувати найвищу якість ІТ-рішень для наших клієнтів. 

Метінвест Діджитал є сертифікованим партнером Microsoft. Торік компанія отримала партнерський статус Microsoft Gold Certified Partner з компетенцій Gold Cloud Platform, Gold Data Platform, Gold Windows and Devices, Gold DevOps і Gold Data Analytics.

Джерело: https://metinvestholding.com/ua/media/news/metinvest-didzhital-poluchil-serebryanie-kompetencii-microsoft-po-obespecheniyu-bezopasnosti-i-razrabotke-oblachnih-prilozhenij

Menu