Час можливостей

В рамках Меморандуму про співпрацю між запорізькими підприємствами Метінвесту і запорізькими вузами студенти проходять онлайн-тренінги

Сучасний світ сповнений можливостей розвиватися. Все, що від нас вимагається – вміти їх використовувати. Для цього важливо бути всебічно розвиненими не тільки в своїй професії, а й мати широкий кругозір. Для того, щоб допомогти молоді в цих важливих питаннях, Метінвест надає студентам можливість взяти участь в вебінарах з кращими тренерами підприємств Групи.

Проведення семінарів та тренінгів для студентів – один із заходів, закріплених в меморандумі про співпрацю між запорізькими підприємствами Метінвесту і запорізькими вузами. На базі відділу розвитку персоналу «Запоріжсталі» для майбутніх фахівців організовані тренінги, які з березня 2020 року у зв’язку з пандемією коронавирусної інфекції переформатовані в вебінари.

Меморандуми про співпрацю між вузами і підприємствами Метінвесту підписані також в Маріуполі і Кривому Розі. Щоб зробити вебінари ефективніше і дати можливість поспілкуватися студентам з різних міст і вузів, обмінятися досвідом і думками, було прийнято рішення проводити вебінари для студентів відразу з трьох міст – Запоріжжя, Маріуполя, Кривого Рогу.

  • «Ефективні комунікації»

Онлайн-тренінги тривають і в 2021 році. Один з них провела днями бізнес-тренер «Метінвест Бізнес Сервісу» з Кривого Рогу Наталя Скипа.
Долучилися до роботи студенти з трьох міст, в тому числі Запоріжжя. Темою для обговорення стало і спілкування «Ефективні комунікації». Під час пандемії і частою самоізоляції питання потреби в спілкуванні став більш гострим. Замкнутість і недостатня соціалізація стоїть на шляху спільності і командної роботи.

Студенти із задоволенням обговорювали бар’єри в спілкуванні, його етапи, і проходили тест на визначення стилів поведінки по моделі DISK. Виявилося, знаючи стилі поведінки і розуміючи людину, можна досягти взаєморозуміння набагато швидше і ефективніше. Успіх – у спілкуванні!

– Ці вебінари, в першу чергу, важливі як величезне комунікаційне поле для студентів. Уміння спілкуватися, розуміти співрозмовника і самого себе сьогодні як ніколи потрібно не тільки молодому поколінню. Під час таких відкритих занять студенти вільно спілкуються між собою і з тренерами, розвиваються, розширюють кругозір. Це і є наша мета – розвиток, – зазначила Наталія Скипа.

  • Стипендії – кращим

Крім того, в рамках чинного меморандуму понад 400 кращих студентів Запоріжжя, які навчаються на профільних факультетах Національного університету «Запорізька політехніка» та Запорізького національного університету, були відзначені іменними стипендіями Метінвесту в другому семестрі 2019-2020 навчального року.

Метінвест підтримує студентів вузів, які навчаються на I-IV курсах, а також тих, хто отримує ступінь магістра і показує високі результати в навчанні. Стипендії отримують ті, хто залучені в мотиваційні проекти компанії і добре зарекомендували себе при проходженні практики на запорізьких підприємствах Метінвесту.

Сумарно в 2020 році на виплати стипендій кращим запорізьким студентам Метінвест направив 5,4 млн гривень.

Menu