ФОТОГРАФІЇ ДЛЯ ЗМІ

Шановні представники ЗМІ! 

Тут ви можете завантажити фотографії МК “Запоріжсталь”  у максимальній якості

Запоріжсталь. Панорама

Генеральний директор ПАТ “Запоріжсталь” Ростислав Шурма (5 фото)

Основне виробництво (7 фото)

Продукція (14 фото)

Робочий процес

Люди

© 1996-2019, ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ». Всі права захищені.
Матеріали, опубліковані в цьому розділі, в тому числі, але не виключно: новини, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо- та відеокліпи (далі – «матеріали» або «контент») захищені авторським правом і перебувають у володінні або під контролем ПАТ «Запоріжсталь». Ви зобов’язані дотримуватись усіх додаткових повідомлень про авторські права, інформацію або обмеження, що містяться на цій сторінці. 
Використання будь-яких матеріалів, розміщених у розділі «Фото для ЗМІ», дозволяється за умови зазначення посилання на zaporizhstal.com
При копіюванні матеріалів з офіційного сайту ПАТ «Запоріжсталь» для інтернет-видань, мобільних додатків – обов’язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на сайті. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань, мобільних додатків) – має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу.
Матеріали у розділі «Фото для ЗМІ» розміщені на умовах ліцензії CC BY 4.0. Будь-яке копіювання, публікація, републікація та інше поширення матеріалів з цього розділу сайту з порушенням умов ліцензії CC BY 4.0 суворо заборонено.
Menu