ВАЖЛИВИЙ ПОМІЧНИК

Завершується збірка 600тонного крана, який буде задіяний під час монтажу конструкцій мегакрану Mammoet

Щозміни на робочому майданчику задіяно до семисот чоловік. Монтажники, зварювальники, арматурники, муляри, – все розуміють важливість поставлених перед ними завдань, чітко витримують взяті високі темпи робіт.

Що сьогодні відбувається на головному будівельному майданчику комбінату ми запитали у керівника проекту Андрія Решетько.

– На якому етапі перебуває збірка крана-помічника, який буде задіяний під час монтажу конструкцій мегакрану Mammoet?

– Практично завершено облаштування підкранового майданчика для крана Mammoet. Останній штрих перед заливкою бетону – армування металом підкранової плити. Йде посилена збірка крана Liebherr вантажопідйомністю 600 т – з його допомогою з наступного тижня стартує монтаж власне крана Mammoet. Поки що монтажники збирають механізм підйому допоміжного крана. Паралельно – в лівій частині робочого майданчика – триває збирання монтажних блоків майбутнього кожуха нової домни. Змонтований п’ятий блок. Конструкція досягла висоти в 32 м.

– Терміни збирання крана – стислі. Як комбінат забезпечує своєчасну доставку обладнання та матеріалів для реконструкції ДП №3?

– Прийнято рішення про будівництво ще однієї під’їзної дороги до робочої майданчику – через територію сусіднього коксохімзаводу. Це на порядок підвищить ефективність логістики доставок обладнання і матеріалів в рамках реконструкції третьої домни. Уже в жовтні ми очікуємо ряд важливих поставок на комбінат.

 – Яке обладнання буде поставлено в першу чергу?  

– Зокрема, на комбінат надійде базовий інжиніринг для бесконусного завантажувального пристрою виробництва італійської компанії Danieli Corus. Зазначу, що кількість фурмених приладів на новому засипному агрегаті збільшиться з 16 до 20 – для найбільш точного і оптимального розподілу шихти. У ці дні комбінат проводить і інші тендери на поставку обладнання для майбутньої домни – зокрема, на новій об’єднаної фільтрувальної станції будуть встановлені шість сучасних насосів.

– Дякую за інтерв’ю.

Menu