МЕТАЛУРГИ – РІЧКОВИКАМ

Комбінат «Запоріжсталь» впровадив нову систему обліку вантажу в Запорізькому річковому порту

У 2014 році – першим в галузі – комбінат впровадив програму по маркуванню готової продукції з прокатних цехів нанесенням QR-кодів. Це дозволило автоматизувати процес ідентифікації продукції з використанням мобільних пристроїв.

Успішним досвідом «Запоріжсталі» зацікавилися не лише інші підприємства компанії, але і партнери комбінату. Зокрема, транспортна компанія АСК «Укррічфлот» звернулася до комбінату з проханням про сприяння у вирішенні питань контролю та складського обліку.

Про основні напрями цієї роботи – в інтерв’ю з головним спеціалістом з ІТ комбінату Сергієм Федчуном.  

– Розкажіть про співпрацю з транспортною компанією АСК «Укррічфлот» докладніше.  

– Після звернення партнерів ми, звичайно ж, відгукнулися на прохання. Фахівцями ІТ-служби фінансової дирекції, спільно з дирекцією по збуту, була проведена велика робота. Враховане все – від розробки програмного забезпечення, інтеграції інформаційних систем підприємств, оснащення співробітників скануючими пристроями до реорганізації складських площ.

 – Головні переваги роботи системи?

– Спроектована і впроваджена система обміну інформацією в режимі реального часу істотно підвищила рівень контролю за доставкою вантажу «комбінат – порт». Тепер робота зі складування вантажу прискорюється на порядок: причал розділений на сектори і осередки, водії привозять метал саме туди, куди потрібно. Аналогічним чином продукція вантажиться і на суховантажі.

– Дякую за інтерв’ю.

Menu