КРАЩІ ІДЕЇ ПІДТРИМАЄ КОМБІНАТ

Самий популярний і довгоочікуваний конкурс соціальних ініціатив у Запоріжжі «Ми – це місто» по праву став символом: символом розвитку міста, руху вперед, творення і реалізації по-справжньому гідних ідей на благо Запорізького краю. Тому його щиро чекають і до нього з нетерпінням готуються. Які сюрпризи чекати від цьогорічного конкурсу, ми поцікавилися у головного інженера МК «Запоріжсталь» Володимира Буряка.

– Назвіть головні причини, чому городянам потрібно брати участь у конкурсі «Ми – це місто»?

– По-перше, комбінат збільшив фінансування конкурсу до 1,5 млн грн., У порівнянні з 2014 роком, коли на реалізацію ініціатив було направлено 1,1 млн грн. Традиційно на втілення в життя найкращих ідей виділять від 50 до 100 тис. грн. По-друге, крім звичних напрямків конкурсу, а саме – благоустрій і створення зон відпочинку, культура, освіта та спорт, з’явилося абсолютно нове, але не менш важливе – це підтримка волонтерського руху та патріотичне виховання підростаючого покоління.

– Правила конкурсу залишаються колишні: беруть участь всі, перемагають – кращі?

– Так. Брати участь у конкурсі на кращий соціальний проект може кожен, будь то громадська організація, муніципальна установа чи просто небайдужі запорожці. Унікальність цього проекту в тому, що кожен активний і небайдужий запорожець отримує необмежену можливість самостійно визначати, яким чином найкраще упорядкувати місто, зробити його естетично привабливим і комфортним для проживання, відпочинку і виховання дітей. Прийом заявок триватиме до 1 травня поточного року. Ознайомитися з умовами конкурсу можна за посиланням на сайті МК «Запоріжсталь» в розділі «Корпоративні соціальні програми» – «Ми – це місто».

– Як учасникам конкурсу правильно подати свою ідею, щоб комбінат підтримав і реалізував її в життя?

– За сформованою традицією, конкурсом буде передувати низка заходів, спрямованих на ознайомлення учасників з умовами і особливостями конкурсу: ініціатори зможуть почерпнути чимало нового від спілкування з переможцями минулих років, для них будуть організовані зустрічі з експертами в області реалізації соціальних програм.

Menu