ДОВІРА ЗОБОВ’ЯЗУЄ

Підсумки звітно-виборної кампанії в профспілкових організаціях комбінату підводить голова профкому Леонід Анісімов.

– У всіх структурних підрозділах робота профспілкових організацій була визнана задовільною. А це означає, що в трудових колективах високо оцінюють роботу профспілкових лідерів, тому що бачать результати їхньої роботи. Предцехкоми, в свою чергу, дбають за інтереси працівників, бо розуміють – довіра зобов’язує і її потрібно виправдовувати. Безліч позитивних відгуків я почув, побувавши на зборах в доменному, мартенівському, обтискному, механічному цехах, ЦХП №1, ЦГПТЛ, УЖДТ, інших підрозділах. Зазначу високу відвідуваність зібрань і активність членів профспілки. Доповіді були насиченими, але лаконічними, дотримувався регламент роботи. Поряд з виробничими питаннями свою основну увагу доповідачі приділяли вирішенню соціальних питань, роботі цехового комітету та комісій за напрямами.

– Що хвилює сьогодні металургів найбільше, які питання піднімалися в трудових колективах?

– У ході цієї звітно-виборної кампанії практично не було проблемних питань, що стосуються спецодягу та ЗІЗ, відпочинку та оздоровлення працівників та їхніх сімей, умов праці та побуту, які були характерні в попередні роки. Це говорить про ту величезну роботу, яку провели адміністрація і профком для ефективного вирішення цих питань. Також були вирішені питання влаштування велостоянок і автостоянок, установки кондиціонерів і вентиляційних систем, поліпшення якості харчування, доставки трудящих у віддалені райони міста на роботу і з роботи, безліч інших.

– Як проходили вибори голів цехових комітетів, скільки з них були переобрані?

– Відповідно до Статуту ПМГУ, в кожному цеху були готові урни для голосування, так як якщо висуваються дві і більше кандидатури, то проводиться таємне голосування. Така процедура була проведена на зборах в аглоцехі та управлінні охорони навколишнього середовища та радіаційної безпеки. З виробничих причин, а також у зв’язку з відходом на заслужений відпочинок були переобрані профспілкові лідери в ливарному і киснево-компресорному цехах, в ЦМІ і ЦІАПК, в УКІС і УІС, а також в ОДОУ і УОПТ. Хочу побажати новообраним предцехкомам гідно продовжувати справу своїх попередників, активно включатися в роботу по захисту трудових прав і соціальних інтересів трудящих, зміцнювати імідж профспілкової організації комбінату. Для новообраних цехових комітетів головними напрямами в їх роботі повинні стати зобов’язання і норми колективного договору, а також зауваження, висловлені в ході звітно-виборних зборів і конференцій.

Menu