Захистити дітей Донбасу від жахів конфликта


Коли почався конфлікт на Донбасі, стало ясно, що величезна кількість маленьких жителів регіону потребують, в першу чергу, в психологічній реабілітації. За даними
ООН, більш 240 тисяч живуть уздовж лінії зіткнення на Донбасі дітей щодня ризикують життям через збройного конфлікту, який розділив їх життя на до і після.

Щоб зцілити поранені дитячі душі, в фонді був створений проект «Мирне літо – дітям Донбасу». А також підготовлена ​​команда психологів, які пройшли курс «Травма війни».

Тому психологи вчать учасників проекту справлятися зі страхами і знижувати рівень тривоги за допомогою ігор, арт-терапії та майстер-класів. Такий підхід показав свою ефективність, і враження дітей це підтверджують.

– Мені тут не страшно, я не турбуюся про себе, я тут відпочиваю, мені просто весело і добре. Фонд Ріната Ахметова подарував мені цей відпочинок, спасибі йому за це! – каже Аліса з Донецька.

П’ятий сезон програми «Мирне літо – дітям Донбасу» відкрився 1 червня 2019 року, і в його рамках оздоровляться ще 500 хлопців. Одним з нововведень цього року стане те, що діти отримають можливість розкрити свої таланти. Допоможуть їм у цьому відомі люди – амбасадор.

– Цього року в рамках проекту передбачені мотиваційні зустрічі в вигляді майстер-класів та навчань. Відомі та успішні люди покажуть дітям, що мрії збуваються. Програма буде дуже насиченою, – пояснили у фонді.

Menu