ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! Фонд Ріната Ахметова й ЦУМ Київ за підтримки МОЗ України приєдналися до світового флешмобу

На вітринах центрального універмагу Києва з’явилися яскраві постери з життєствердними гаслами. У такий спосіб Фонд Ріната Ахметова спільно з ЦУМ Київ, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України приєдналися до світового флешмобу «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!». Постери доповнюють правила, яких треба дотримуватися під час карантину.

Пристосовуючись до життя в умовах надзвичайних карантинних заходів і перебуваючи в ізоляції, італійці перші об’єдналися в надихальному русі «Andra’ tutto bene!». На вітринах італійських магазинів з’явилися плакати, на яких зображена палітра веселки зі слоганом флешмобу. Хвиля позитиву дуже швидко перейшла до Іспанії – «Todo va a salir bien!» і до Франції, де в рамках соціальної ініціативи батьки та діти разом малювали плакати з написом «Ca va bien aller!», вивішували їх на своїх вікнах і балконах.

«Фонд Ріната Ахметова з перших днів включився в боротьбу з коронавірусом в Україні. Ще в лютому, коли у світі не усвідомлювали масштабів трагедії, ми почали підтримувати систему охорони здоров’я закупівлями обладнання, тест-систем, засобів індивідуального захисту насамперед для лікарів. Потім було зроблено внесок в адаптацію системи освіти до віддаленого навчання, серіал для вчителів і серіал для учнів. І після цього ми робимо третій, але дуже важливий крок. Разом із командою ЦУМу ми розповідаємо, що якщо дотримуватися правил, які були розроблені за підтримки МОЗ, то карантин закінчиться швидше. Носіями цього зводу правил стали вітрини головного універмагу країни на вулиці Хрещатик. Це яскрава, соковита, весняна компанія говорить про те, що є буквально вісім простих кроків для досягнення позитивного результату в боротьбі з вірусом: залишайтеся вдома, працюйте з дому, вчіться з дому, купуйте онлайн, дотримуйтесь базових правил гігієни і все буде добре! Епідемія закінчиться, ми вийдемо з карантину та повернемося до нормального життя», – коментує Наталя Ємченко, член Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова.

Фонд Ріната Ахметова разом із ЦУМ Київ закликає локальні бізнеси та ритейлерів приєднатися до флешмобу, а українців ділитися своїми добрими новинами та приємними моментами в соціальних мережах із хештегом #всебудедобре.

Чотиристоронній Меморандум між Міністерством охорони здоров’я України, Фондом Ріната Ахметова, ЦУМ Київ і Інститутом когнітивного моделювання було підписано 13 квітня 2020 року. Мета Меморандуму – забезпечити максимальну ефективність заходів і активацій у рамках комунікації щодо СOVID-19.

У рамках боротьби із СOVID-19 Фонд Ріната Ахметова проводить масштабну роботу.

Закуплено для всієї країни 300 тисяч експрес-тестів на коронавірус. Їх уже передали до Стабілізаційного фонду, ініційованого Президентом України, і зараз вони надійшли в регіони.

Рінат Ахметов направив 300 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19. Для цього він об’єднав усі ресурси – благодійного Фонду, ФК «Шахтар», компаній ДТЕК, Метінвест та інших активів SCM для допомоги Україні.

17 квітня Фонд Ріната Ахметова придбав для Маріупольської філії Донецького обласного лабораторного центру МОЗ України аналізатор проб на коронавірус QuantStudio ™ 5. Це один із найсучасніших апаратів свого класу, укомплектований тест-системою і боксом біобезпеки. Бокс повністю ізолює медиків від усіх інфекцій, що передаються повітряно-крапельним шляхом.

ВІДЕО: https://youtu.be/2JTp_PLEEwU

Джерело:

https://akhmetovfoundation.org/news/vse-bude-dobre-fond-rinata-ahmetova-y-tsum-kyiv-za-pidtrymky-moz-ukrainy-pryednalysya-do-svitovogo-fleshmobu

Menu