В Україні стартує національна кампанія #ДякуємоМедикам Фонду Ріната Ахметова

Фонд Ріната Ахметова починає національну кампанію #ДякуємоМедикам. Це акція, у фокусі якої – щоденний подвиг «людей у білих халатах». Тим самим Фонд закликає висловити вдячність українським лікарям за їх самовіддану працю в умовах пандемії коронавірусу.

Лікарі – справжні герої нашого часу. Жертвуючи собою, вони допомогли перемогти COVID-19 сотням тисяч українців. Фонд Ріната Ахметова вже 15 років системно й масштабно підтримує українську медицину. Під час пандемії цей напрям став для Фонду пріоритетним. Але лікарям потрібні не тільки засоби захисту або сучасне обладнання. Як і будь-якій людині, їм важливо, щоб їхню роботу цінували та поважали. Тому ми створюємо платформу, яка дозволить зібрати подяки медикам та історії про їх щоденну героїчну працю. Понад рік лікарі мужньо протистоять смертельній загрозі. І весь цей час Фонд Ріната Ахметова допомагає тисячам медиків по всій країні в цій боротьбі, – розповіла Юлія Єршова, директорка з комунікацій Фонду Ріната Ахметова.

За її словами, збір подяк лікарям буде проводитися на сайті Фонду Ріната Ахметова. Кожен українець зможе зайти на спеціальну сторінку https://akhmetovfoundation.org/thankyoudoctors та розмістити свою історію про те, як медики врятували життя і здоров’я йому, його рідним або близьким.

Кампанія #ДякуємоМедикам реалізується в рамках проєкту Фонду Ріната Ахметова «Боротьба з COVID-19 в Україні», завдяки якому опорні державні лікарні в усіх регіонах країни отримали 155 кисневих концентраторів, 337 тисяч експрес-тестів, більш ніж 200 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту й витратних матеріалів. Для 1000 ліжко-місць у регіонах був забезпечений доступ до стаціонарних і мобільних джерел кисню. Ключовим елементом допомоги Фонду стали понад 200 апаратів ШВЛ – це найбільша поставка подібного обладнання в Україні за час пандемії. Усього допомогу від Фонду отримали 505 медустанов у 203 населених пунктах: як клініки в обласних центрах, так і зовсім невеликі лікарні в маленьких містах і селищах. Це найбільший внесок одного благодійника в державну медицину України за всі роки незалежності нашої країни.

Джерело:

https://akhmetovfoundation.org/news/v-ukraini-startue-natsionalna-kampaniya-dyakuemomedykam-fondu-rinata-ahmetova_

Menu