Стань відеоблогером: Фонд Ріната Ахметова пропонує дітям під час канікул опанувати нову суперпрофесію

Освоїти захопливе і сучасне ремесло відеоблогінгу під час весняних канікул пропонує дітям Фонд Ріната Ахметова. У рамках проєкту «Голоси Мирних», Музей Фонду Ріната Ахметова відбудеться безкоштовний триденний майстер-клас, учасники якого навчаться знімати й монтувати якісний контент, а також розміщувати його на онлайн-платформах.  

До участі у майстер-класі Фонд запрошує школярів віком від 12 до 16 років із малозабезпечених і соціально незахищених сімей, із прийомних родин, дитячих будинків сімейного типу, дітей опікунів і усиновителів із Донецької та Луганської областей, дітей-переселенців.

Щоб стати учасником проєкту достатньо зареєструватися до 12:00 понеділка 22 березня 2021 року та мати у дні проведення майстер-класу гаджет і бажання опанувати нову, мегасучасну й популярну професію відеоблогера. Для онлайн-уроків знадобиться комп’ютер, ноутбук, планшет або смартфон зі встановленими на ньому платформою Zoom та месенджером Telegram, а також доступ до якісного інтернету протягом 3 днів з 11 до 14 години 24-28 березня.

Під час майстер-класу діти будуть отримувати домашні завдання і зніматимуть відеоролики про життєві історії очевидців трагічних подій на Донбасі. Автори найкращих робіт отримають призи та можливості для наступного цікавого й пізнавального досвіду.

Зареєструватись на майстер-клас з відеоблогінгу, аби провести весняні канікули з користю, можна, зателефонувавши на гарячу лінію Фонду 0800 509 001 або подавши заявку в форматі онлайн за посиланням https://forms.gle/dLvdkBmfpPc3Yxff6.

Джерело:

https://akhmetovfoundation.org/news/stan-videoblogerom-fond-rinata-ahmetova-proponue-dityam-pid-chas-kanikul-opanuvaty-novu-superprofesiyu

Menu