Спитай у тата: телеведучий Максим Сікора стане блогером Фонду Ріната Ахметова

Фонд Ріната Ахметова і відомий телеведучий Максим Сікора (телеканал «Україна») розпочинають діджитал-проєкт «Спитай у тата». Це відеоблог для хлопчиків-сиріт і дітей, які виховуються без батька. Діти отримають відповіді на запитання, що цікавлять кожного. І поради, які в повних сім’ях дітям дають татусі. Поради, в основі яких чоловічий погляд на проблеми, чоловічий підхід до виховання.

– Формат блогу для мене новий. Тим паче, що аудиторією будуть діти, які з різних причин зростають без батьків. Стати для них «віртуальним татом» – людиною яка в потрібний момент готова дати корисну пораду, велика відповідальність. Тому звикаю до нової ролі не без хвилювання. Ставлю собі за мету допомогти кожному хлопчикові, кожному юнакові, які будуть постійними глядачами блогу, стати крутіше. Дати їм навички, навчити дрібниць, що стануть їхніми софт-скілами – навичками, які зроблять їх дисциплінованими та системними людьми, – сказав Максим Сікора.

У телеведучого двоє дітей, старшому 15 років, тому теми, які зазвичай цікавлять підлітків, добре йому знайомі:

– Як потрібно і не потрібно чинити чоловікові, коли ображають дівчинку?

– Навіщо вчитися?

– Як правильно дружити?

– Як вибрати професію?

– Що робити, якщо знайомі пропонують спробувати курити?

– Як заробити перші гроші?

– Чому важлива особиста гігієна?

– Яким спортом краще займатися?

– Чи може хлопчик / чоловік плакати?

– Як зав’язувати краватку?

Ці та інші питання стануть темами для випусків блогу «Спитай у тата».

ВІДЕО: https://youtu.be/YQgI6TNhINo

– Мені дуже приємно робити з Фондом Ріната Ахметова такий проект. Сподіваюся, він буде корисний дітям, які ростуть без батька, – сказав Максим Сікора.

Нові випуски будуть з’являтися щотижня на Facebook  і YouTube-сторінках  Фонду.

На сторінках Фонду Ріната Ахметова вже ведуться два блоги. Один присвячений вивченню мови жестів і спрямований на подолання бар’єрів у спілкуванні між людьми, які чують і тими, у кого є порушення слуху. Другий – блог мами-виховательки про радощі та проблеми сім’ї, яка усиновила дітей, покликаний популяризувати сімейні форми виховання дітлахів.

Джерело:

https://akhmetovfoundation.org/news/spytay-u-tata-televeduchyy-maksym-sikora-stane-blogerom-fondu-rinata-ahmetova

Menu