«Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила». Старт 2 сезону серіалу «Твоя суперпрофесія»

Фонд Ріната Ахметова в рамках програми «Рінат Ахметов – Дітям» проєкту «Твоя суперсила» розпочинає зйомки другого сезону освітнього серіалу «Твоя суперпрофесія». Цього року профорієнтаційний список поповнять такі затребувані й актуальні на сьогодні професії, як сторітелер, ведучий/інтерв’юєр та монтажер фото/відео. Серіал покликаний ознайомити підлітків із професіями, які можуть забезпечити їм швидкий соціальний ліфт, а також допомогти отримати свою першу роботу.

– Минулого року Фонд Ріната Ахметова створив освітній серіал «Твоя суперпрофесія» в рамках проєкту «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила». По суті, серіал – це новий дистанційний формат проєкту, який насамперед орієнтований на підлітків, яким у цьому житті необхідно докласти багато зусиль для реалізації у професійній сфері. Перший сезон серіалу не тільки справив колосальне враження, але й одержав величезний зворотний зв’язок від учасників, – розповіла Оксана Іщук, керівниця проєктів Фонду Ріната Ахметова.

Презентація нових професій освітнього серіалу відбулася під час мотиваційного інтерактивного онлайн-уроку «Твоя суперпрофесія». Урок у прямому ефірі дивилися понад 5 тисяч користувачів. Таким чином, мотиваційний онлайн-урок «Твоя суперпрофесія» став найбільш масовим і встановив національний рекорд України.

Представниками професій нового сезону серіалу стануть зірки телеканалу «Україна» Олексій Суханов та Анна Панова, а також керівник департаменту виробництва ТОВ «Новинна група Україна» Борис Долина.

– Перші мотиваційні зустрічі з профорієнтації в рамках Акції «Рінат Ахметов – Дітям» відбулися в грудні 2018 року. Тоді вихованці інтернатних закладів Донецької області вчилися знаходити свої таланти, отримували знання про те, як обрати професію, проходили профорієнтаційні тести, спробували себе в популярних і затребуваних професіях. А допомагали їм у цьому амбасадори Фонду – відомі телеведучі. На сьогоднішній день вони провели вже 41 мотиваційну зустріч у 9 інтернатних закладах Донецької області. На них побувало більше 1000 підлітків, – додала Оксана Іщук.

У першому сезоні серіалу «Твоя суперпрофесія» підлітки дізналися про тонкощі професії медика, про секрети успішності відеоблогера, фотографа, баристи, а також перукаря-стиліста. Ознайомитися з ними ви можете, перейшовши за посиланням:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLRMzKOpK_AjQfUOCLwZ2_rqGOWTwTtmQ4.

Акція «Рінат Ахметов – Дітям» – особиста ініціатива Ріната Ахметова. Цій традиції вже понад 20 років. За час існування Акції формат її змінювався, але мета й філософія – дарувати тепло та турботу дітям – залишалися незмінними.

Menu