Новорічна Акція «Рінат Ахметов – Дітям!»: багаторічна традиція добра та радості

Акція «Рінат Ахметов ‒ Дітям!» – особиста ініціатива Ріната Ахметова. Цій традиції вже понад 20 років. За час існування Акції її формат змінювався, але мета та філософія залишалися незмінними – дарувати тепло та турботу дітям. Найбільш тривала й масштабна новорічна благодійна традиція розпочалася 16 листопада 2001 року. Тоді Рінат Ахметов уперше відвідав вихованців інтернатів та дитячих будинків і побачив, як вони чекають на чудо.

– Допомогу тим, хто її потребує, не можна відкласти на потім. Нас привчили до того, що діти – це наше майбутнє, і ми справді в це повірили. Але це не зовсім так. Діти – це наше сьогодення, і за майбутнє, їхнє майбутнє, відповідаємо ми, – так сказав основоположник Акції та Засновник Фонду Рінат Ахметов.

Лише за останні чотирнадцять років подарунки від Ріната Ахметова отримали майже 1 000 000 дітей. Крім того, всі ці роки в рамках Акції масштабна та системна допомога у різних формах надається самим інтернатним установам та їхнім вихованцям протягом усього року.

– У фокусі акції «Рінат Ахметов – Дітям!» – діти, які позбавлені батьківського тепла. Дуже важливо допомогти їм розкрити свої здібності й дати віру в те, що вони можуть досягти поставленої мети і змінювати світ на краще, – розповіла Ірина Блажан, головна директорка програм Фонду Ріната Ахметова.

Цього року подарунки та привітання від Ріната Ахметова напередодні новорічних свят отримають майже 100 000 дітей. Окрім подарунків, для дітей у Маріуполі запланована святкова ялинка та інші приємні сюрпризи. Багатодітна мама Наталія Сидоренко постійно приводить своїх синів та доньок на свята, проваджувані під егідою Акції «Рінат Ахметов – Дітям!».

– Для нас це стало однією із новорічних традицій. Уже кілька років вони незмінні: прикрасити ялинку, накрити стіл, сходити на свято від Ріната Ахметова, – розповіла жінка.

З грудня 2018 року Акцію було доповнено новим форматом – мотиваційними зустрічами з підлітками, який трансформувався в унікальний проєкт «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила», які проходили під гаслом «Твоя суперпрофесія». Тоді вихованці п’яти інтернатних закладів Донецької області розбиралися з цінностями, вчилися шукати себе і свої таланти. Вони здобували знання про те, як обрати професію, проходили профорієнтаційні тести, пробували себе у п’яти популярних та затребуваних професіях.

Крім того, цьогоріч Фонд Ріната Ахметова планує провести в прямому етері мотиваційні зустрічі у форматі  бліц-уроку «Твоя суперпрофесія» для підлітків з усієї України. Школярі не лише познайомляться з популярними та відомими представниками різних професій, а й розкриють у собі таланти, які дозволять їм бути успішними та щасливими.

Також незабаром стартують зйомки 2 сезону серіалу «Твоя суперпрофесія». По суті, серіал – це новий дистанційний формат проєкту, який насамперед орієнтований на підлітків, яким у цьому житті необхідно докласти багато зусиль для  реалізації у професійній сфері.

Menu