Конкурс «Рінат Ахметов. Сила допомоги однієї людини» завершено. Починаємо голосування!

Конкурс малюнків серед дітей, які отримували допомогу за програмами та проєктами Фонду Ріната Ахметова, завершено! Свої роботи на тему «Рінат Ахметов. Сила допомоги однієї людини» надіслали 78 хлопчиків і дівчаток з усієї країни. Найбільшу активність виявили діти Донбасу, але серед учасників є юні художники з Харкова та Дніпра. Крім індивідуальних робіт, на конкурс були надіслані малюнки, над якими працювали цілі родини. Так зробили дочки й синочки Людмили Гридіної. Жінка виховує відразу десятьох – у неї дитячий будинок сімейного типу.

– Майже всі брали участь. Кожен намалював окремий фрагмент, а потім ми їх з’єднали в одну картину. В результаті вийшла велика робота про те, що сила – в родині, що в родині жити здорово. Ще одна ідея в тому, що коли хочеш зробити когось щасливим, все в твоїх руках! – пояснює Людмила Гридіна.

Маша Духно з Луганської області працювала над своїм малюнком самостійно. Вона зобразила Руку допомоги. Для неї такою рукою стала підтримка Фонду Ріната Ахметова в рамках проєкту «Рінат Ахметов – Дітям. Реабілітація поранених дітей». У листопаді 2014 року село Тошківка, де живе сім’я дівчинки, потрапило під обстріл. Батько Маші загинув, а сама дитина була важко поранена і пережила клінічну смерть. Лікарі не вірили в щасливий результат, але через три тижні дівчинка повернулася до життя. Паралізованою залишилася ліва ручка, рухливість якої допомагали відновлювати реабілітологи проєкту.

Мілана Абдурашитова з Маріуполя намалювала символ миру – голуба. Їй ледь виповнилося три роки, коли мікрорайон Східний, де жила дівчинка, потрапив під сильний обстріл. Мілана вижила завдяки мамі, яка закрила доньку собою і врятувала її ціною свого життя.

У малюнках, надісланих на конкурс «Рінат Ахметов. Сила допомоги однієї людини», є все: пережитий біль, переможений страх, любов, надія і вдячність. Переможців вибрати неймовірно складно, тому що всі діти старалися, вклали в свої картини серце і душу. На першому етапі голосувати за роботи учасників будуть пiдписники сторінки Фонду Ріната Ахметова у Facebook. Щоб віддати свій голос, потрібно пройти за посиланням і поставити «лайки» малюнкам, що подобаються особисто вам (вони розміщені в коментарях).

Найпопулярніші малюнки  у фіналі постануть на суд журі в складі представників та експертів Фонду, а також відомої художниці Даші Скорубської-Кандинської, нащадка знаменитого Василя Кандинського. Трохи пізніше Дар’я проведе для переможців конкурсу майстер-клас в онлайн-форматі, під час якого спільно з дітьми розробить макет власної поштової марки Фонду. Це буде картина, яка збере в собі образи, придумані авторами найкращих малюнків. Переможцям також дістануться цінні призи: смартфон, планшет, екшн-камера та набори юного художника.

Джерело:

https://akhmetovfoundation.org/news/konkurs-rinat-ahmetov-syla-dopomogy-odniei-lyudyny-zaversheno-pochynaemo-golosuvannya

Menu