Фонд Ріната Ахметова спільно з Міністерством цифрової трансформації та ФК «Шахтар» представить освітній серіал «Діджитал-фізкультура для школярів за участю зірок спорту»

У понеділок, 6 квітня, Фонд Ріната Ахметова спільно з Міністерством цифрової трансформації та ФК «Шахтар» представить освітній серіал «Діджитал-фізкультура для школярів за участю зірок спорту». Це 12-серійний освітній курс для дітей, які перебувають на самоізоляції.

Відеоуроки проводять гравці футбольного клубу «Шахтар» – капітан команди Андрій Пятов і захисник Сергій Кривцов. Також у серіалі взяли участь зірки гумористичного проєкту «Мамахохотала-шоу» Євген Янович і Олег Маслюк, який є також амбасадором Фонду Ріната Ахметова.

Теми уроків найрізноманітніші: від секретів розминки та правил присідання до йоги і кіберспорту. Освітній серіал буде доступний на YouTube-каналі та сторінках Фонду Ріната Ахметова і ФК «Шахтар» у соцмережах, а також на платформі «Дія. Цифрова освіта». Крім того, освітній проєкт буде доступний в форматі Instagram-серіалу.

Джерело:

https://akhmetovfoundation.org/news/fond-rinata-ahmetova-spilno-z-ministerstvom-tsyfrovoi-transformatsii-ta-fk-shahtar-predstavyt-osvitniy-serial-didzhytal-fizkultura-dlya-shkolyariv-za-uchastyu-zirok-sportu

Menu