В Україні стартує конкурс для вихованців інтернатів «Твоя суперпрофесія». Також його учасниками можуть стати діти, які потрапили у складні життєві обставини, з малозабезпечених і соціально незахищених сімей. Вікова категорія від 13 до 18 років.

Умови конкурсу прості. Для початку необхідно підписатися на сторінки Фонду в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм, а також на сторінку проєкту «Твоя суперсила» на YouTube-каналі Фонду.

Подивіться всі серії 1 сезону освітнього серіалу «Твоя суперпрофесія», оберіть уподобану професію і заповніть анкету під цією серією.

Також до анкети необхідно додати есе на тему «Моя майбутня професія» або «Професія моєї мрії». Воно повинно містити відповіді на такі запитання:

– Чому саме ця професія подобається тобі?

– Хто для тебе приклад у цій професії?

– Хто надихнув тебе на вибір цієї професії?

– Чого ти маєш намір досягнути в житті й обраній професії?

Обсяг есе повинен бути не менше сторінки друкованого тексту шрифтом Times New Roman 12-го розміру.

Опублікуйте есе у себе на сторінці в соцмережах Фейсбук або Інстаграм із хештегом # ТвояСуперпрофесіяКонкурс разом з # ФондРінатаАхметова.

Переможців конкурсу чекають приємні та корисні подарунки. А головний приз ‒ стажування у представника професії (за вибором переможця).

І не забудьте поділитися цією інформацією зі своїми друзями і знайомими!

Серіал «Твоя суперпрофесія» знятий у рамках проєкту «Рінат Ахметов ‒ Дітям. Твоя суперсила». Це серія мотиваційних зустрічей відомих і успішних людей із вихованцями інтернатів. Мета проєкту ‒ допомогти дітям, які опинилися без батьківського піклування, розкрити в собі таланти, які дозволять їм бути успішними і щасливими. По суті, серіал ‒ це новий дистанційний формат проєкту. «Твоя суперпрофесія» в першу чергу орієнтована на хлопців та дівчат, яким у цьому житті необхідно докласти більше зусиль для того, щоб стати успішними.

Це вже не перша активність у рамках «Твоєї суперпрофесії». Так, Фонд  уже організовував майстер-клас із професійним кондитером для вихованки одного з інтернатів Донецької області https://akhmetovfoundation.org/ru/news/retsept-uspeha-professyonalnyy-kondyter-provel-master-klass-dlya-uchastnytsy-aktsyy-rynat-ahmetov-detyam.

Menu