Уже 325-я колона з гуманітарною допомогою Ріната Ахметова прибула в розподільний центр в Маріуполі

Всього з початку конфлікту на сході України видано понад 12 мільйонів продуктових наборів. Допомога Ріната Ахметова врятувала понад мільйон людських життів

Вранці 6 травня в Маріуполь прибула 325-я колона Гуманітарного штабу – найбільшої програми фонду Ріната Ахметова. Дев’ять фур доставили в розподільчий центр 180 тонн гуманітарної допомоги, з якої будуть сформовані продуктові набори. Їх отримають пенсіонери, діти, люди з інвалідністю. У стаціонарному пункті видачі в Маріуполі допомогу очікує переселенців цих же категорій з Донецької та Луганської областей.

– Потреба в допомозі не знижується, тому фонд Ріната Ахметова продовжує допомагати самим нужденним. У травні бригади мобільної видачі доставлять продуктові набори до Ясинуватського, Волноваського, Бахмутського, Новоайдарського, Попаснянського та Мар’їнського районів, а також в Маріуполь. Крім того, отримати допомогу можна буде в стаціонарних пунктах видачі, розташованих в Новгородському, Станиці Луганській і Передільському, – сказав керівник проекту фонду Ріната Ахметова Михайло Катерінчак.

Всього в травні допомогу Ріната Ахметова отримають жителі 26 населених пунктів, розташованих уздовж лінії зіткнення. Продуктові набори доставлять бригади мобільного видачі.

Menu