Акція «Рінат Ахметов – Дітям»: понад 20 років добра та особистої участі Ріната Ахметова в житті дітей

Фонд Ріната Ахметова традиційно найпершим в Україні розпочав естафету новорічних привітань і подарунків. Акція «Рінат Ахметов –  Дітям» – особиста ініціатива Ріната Ахметова. Цій традиції вже понад 20 років. За роки існування Акції формат її змінювався, але мета та філософія – дарувати тепло та турботу дітям – залишалися незмінними. Цього року подарунки та привітання від Ріната Ахметова напередодні новорічних свят отримають майже 100 000 дітей.

– Акція «Рінат Ахметов – Дітям» – це не просто подарунки тисячам дітей, це дотик до їх долі, який змінює життя дітей на краще, дарує віру в диво, – розповіла Ірина Блажан, головна директорка програм Фонду Ріната Ахметова.

Одними з перших, хто цього року разом із Фондом Ріната Ахметова розділив новорічну атмосферу, стала родина Моляр. Уже майже 10 років Андрій та Наталія Моляр змінюють долі дітей, дарують їм тепло та любов, створюють сімейні традиції, які залишаться з дітьми на все життя. З чудовою сім’єю Фонд Ріната Ахметова познайомився ще в 2017 році, відтоді ДБСТ Моляр не пропускає жодного заходу, організованого Фондом.

– Фонд Ріната Ахметова щороку вітає нас на Новий рік, і це дуже приємно. Ці подарунки, ці дитячі очі, які отримують подарунки. Що може бути краще, коли діти щасливі та усміхнені. Ми дуже вдячні Фонду Ріната Ахметова за все, – розповіла Наталія Моляр.

Не залишилася поза увагою і родина Загнітків, яка через війну на Донбасі була змушена покинути рідну Макіївку. З початку знайомства з Фондом Ріната Ахметова діти стали активними учасниками програм і проєктів Фонду.

Сюрпризи та новорічні подарунки також отримали дітки із ДБСТ Наталії Сидоренко з Маріуполя. Дитячий будинок сімейного типу Наталія створила в 2018 році, а надихнула її рідна дочка – Настя.

– Я вважаю, що підтримка, яку надає дітям Фонд Ріната Ахметова, дуже важлива і дуже багато для них означає. Спасибі Фонду за те, що допомагає та не залишає дітей, які опинилися в скрутній ситуації, – зазначила Наталія Сидоренко, мама-вихователька дитячого будинку сімейного типу.

Акція «Рінат Ахметов – Дітям!» – традиція добра та особистої участі Ріната Ахметова в житті дітей. Тільки за останні 14 років подарунки від Ріната Ахметова отримали майже 1 000 000 дітей.

Menu