На екофорумі в м Дніпро розповіли про екологічні проекти комбінату

У місті Дніпро пройшов IV Всеукраїнський ЕCOFORUM-2019. Учасниками форуму стали фахівці і керівники екологічних і юридичних служб промислових підприємств, топ-менеджери.


Начальник управління охорони навколишнього середовища комбінату Інна Холіну взяла участь в панелі пообсужденію питань зміни екологічного законодавства. Також представник комбінату виступила з доповіддю про підсумки семи років екологічної модернізації «Запоріжсталі».

Комбінат «Запоріжсталь» за останні 7 років витратив 10,6 мільярда гривень на модернізацію природоохоронних об’єктів, на модернізацію виробничих потужностей з екологічної ефективністю. Впровадив найсучасніші технології очищення газів. Це рукавні фільтри на аглофабрике, витяжні шафи з рукавними фільтрами в доменному виробництві. Все це дозволило нам значно знизити викиди в атмосферу.

І всі ці заходи комбінат виконав за рахунок власних коштів. Але, на жаль, на сьогоднішній день нам не вистачає власних коштів для того, щоб виконати наше найголовніше захід – по реконструкції сталеплавильного виробництва і будівництва конвертерного цеху. Ми використовуємо всі можливості. Ми шукаємо пошуки вирішення даної проблеми, оскільки це найголовніше захід як для комбінату, так і для жителів міста.

Тому сьогодні тут, на форумі, я задаю питання – яке реформування законодавства дозволить нам ефективно вирішити дану проблему.

Menu