DOCUMENTATION

Шановні колеги!

21 грудня 2016 г. о 10:00 відбудеться круглий стіл, який присвячений реконструкції сталеливарного виробництва з будівництвом комплексу з виробництва гарячекатаних рулонів продуктивністю в складі конвертерного відділення, відділення ливарно-прокатних модулів і допоміжних виробництв.

Виконання заходів по реконструкції сталеливарного виробництва з будівництвом конверторного цеху і виведенням з експлуатації мартенівського виробництва передбачено тристоронньою угодою між ВАТ «Запоріжсталь», Міністерством екології та природних ресурсів України та Запорізькою обласною радою. Реконструкція дозволить значно зменшити негативний вплив підприємства на довкілля та здоров’я людей.

Обговорення відбудеться за участі широкого кола фахівців за адресою: вулиця Незалежної України, 17, Запоріжжя, Запорізька область, 69000 в ДК Металургів ПАТ «Запоріжсталь». Для участі необхідно заповнити заявку, та надіслати на електрону адресу reception.cccio@zaporizhstal.com. Додаткова інформація за телефоном: (061) 218-33-04 Реєстрація проводитьсяp до 10:00 19 грудня 2016 р.

Заявку можна скачати тут:

Заявка (37,0 Кб)

 


Реконструкция сталелитейного производства со строительством комплекса по производству горячекатаных рулонов производительностью 5 млн тонн в год в составе конвертерного отделения, отделения литейно-прокатных модулей и вспомогательных производств.

Резолюция круглый стол

Файл - Резолюция круглый стол

Протокол общественных слушаний

Файл - Протокол общественных слушаний

Дополнение к протоколу общественных слушаний

Файл - Дополнение к протоколу общественных слушаний


 

Інформація про отримання дозволу для ознайомлення з нею громадськості

Файл - Інформація про отримання дозволу для ознайомлення з нею громадськості


Експертний звіт щодо розгляду проектної документації за проектом реконструкції доменної печі № 3

Файл - Експертний звіт


Екологічна модернізація виробництва ПАТ «Запоріжсталь» за період 2012-2016 рр

Екологічна модернізація виробництва (1,3 Мб)

Виконання тристоронньої угоди між ПАТ “Запоріжсталь”, Запорізькою облрадою і Міністерством охорони навколишнього середовища України

Файл - Виконання_тристоронньої_угоди_Запоріжсталь

Menu