Sistemnіst have robotі – zaporuka uspіhu that stabіlnostі

Обсяги виробництва зросли

За січень-серпень поточного року обсяг реалізованої промислової продукції склав 42,4 млн. грн., за цим показником наша область посіла третє місце в Україні. Обсяг реалізованої промислової продукції на одного жителя області склав 23,7 тис. грн., а це – четверте місце в країні. Про це повідомив заступник голови ОДА Петро Гончарук:

– За вісім місяців індекс промислового виробництва склав 96,3%. У нас є обережний оптимізм, бо обсяги виробництва значно збільшилися. Це, передусім, результат стабільної роботи “Запоріжсталі”, “Мотор Січі”, “ЗТР”, стабілізації роботи Запорізького заводу феросплавів, а також Запорізького автомобілебудівного заводу завдяки прийняттю закону про утилізацію.

За словами посадовця, питання, над якими зараз працює обласна влада в цій галузі, – це продовження меморандуму по заводу феросплавів, а також завершення роботи щодо “ЗТМК”.

– Також нагальні завдання-стабілізація роботи “Радіоприладу”, “АзМОЛу”, Запорізького сталепрокатного заводу та ТОВ “Товари народного споживання”. Крім того, ми надаємо всебічне сприяння створенню україно-чеського заводу, який вироблятиме локомотиви. Уже в листопаді має розпочатися проектування, обсяги інвестицій складатимуть 600 млн. грн., -зазначив посадовець.

Обсяги виробництва енергетики залишаються стабільними, головне завдання нині – впровадження енергозберігаючих технологій та скорочення споживання газу, електроенергії й тепла.

– За перше півріччя ми скоротили споживання природного газу на 18%, до кінця року цей показник має досягти 25%. Загалом уряд поставив завдання протягом наступних двох років скоротити споживання природного газу вдвічі, – сказав Петро Гончарук.

За його словами, до кінця року , в усіх районах області буде відкрито центри адміністративних послуг. Запорізькій області на оснащення центрів з державного бюджету виділено 1,7 млн. грн. Уже з першого січня 2014 року всі центри мають працювати на повну потужність та надавати всі адміністративні послуги.

Menu