«Запоріжсталь» Групи Метінвест передав медобладнання та хірургічні матеріали для Запорізького військового госпіталю на 4,5 млн гривень

«Запоріжсталь» Групи Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова передав медикам Запорізького військового госпіталю дві наркозні станції для операційних та витратні хірургічні матеріали на 4,5 млн гривень. Загальна вартість хірургічних інструментів, медикаментів та обладнання, переданих Метінвестом спільно з Фондом Ріната Ахметова для потреб госпіталю з початку війни, складає 15 млн гривень.

4 серпня 2022 року Запорізький військовий госпіталь отримав сучасне медичне обладнання для операційного відділення – дві наркозні станції Brightfield (виробник Бельгія) з модулями мультигаза Dräger (виробник Німеччина). Апарати призначені для проведення анестезії та штучної вентиляції легень пацієнтів під час операцій.

Для комплектування операційного відділення також передана чергова партія витратних матеріалів – медичних рукавиць, шприців, спирту тощо – на суму 200 тисяч гривень. Перелік медичної техніки та обладнання для госпіталю був визначений відповідно до потреб закладу, а також у координації з Міністерством охорони здоров’я України.

«Поки наші вороги проявляють свої найгірші якості – цинізм та жорстокість, ми, українці, як ніколи об’єднані, сильні та сміливі. Кожен як один – став на захист своєї держави та тримає свій фронт. Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова з перших днів війни підтримує українські лікарні та шпиталі. Компанія передає сучасне медичне обладнання та медикаменти для надання невідкладної медичної допомоги пацієнтам, які постраждали внаслідок воєнних дій. Ця допомога життєво важлива як для пацієнтів, так і для медичного персоналу», – зазначив Генеральний директор «Запоріжсталі» Групи Метінвест Олександр Мироненко.

Додатково в рамках гуманітарного проєкту «Рятуємо життя», заснованого Групою Метінвест спільно з ДТЕК у координації з Фондом Ріната Ахметова, госпіталь отримав матеріали для комплектування операційних: медичні костюми та халати, зонди, хірургічний паперовий та тканинний пластир на суму 370 тисяч гривень.

Нагадаємо, у травні 2022 року «Запоріжсталь» Групи Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова передали медикам Запорізького військового госпіталю обладнання та медикаменти для надання невідкладної медичної допомоги вартістю 2,5 мільйона гривень та хірургічне обладнання та ліки для комплектації операційного відділення на 8 млн гривен.

Menu