«Запоріжсталь» Групи Метінвест нагородив найкращих працівників до дня народження комбінату

16 листопада до 89-ї річниці «Запоріжсталі» у підрозділах комбінату відбулись урочисті збори колективів. Почесними нагородами та грошовими преміями відзначено сумлінну працю 44-х найкращих працівників підприємства.

За особистий вагомий внесок у розвиток підприємства та високі професійні досягнення працівники «Запоріжсталі» отримали відзнаки обласного, міського та галузевого рівнів, а також почесні грамоти від комбінату. Усі нагороджені співробітники отримали грошові премії – преміальний фонд склав 158 тисяч гривень.

Привітання та заслужені нагороди запоріжсталівці приймали особисто від Генерального директора «За-поріжсталі» Олександра Мироненка.

«Попри війну колектив «Запоріжсталі» залишається опорою України: наші працівники самовіддано працюють на виробництві, відважно захищають нашу землю в лавах ЗСУ, займаються волонтерством. Своєю щоденною працею – кожний на своєму фронті – ми наближаємо перемогу України та мирне майбутнє для нашого підприємства та усіх нас. Вдячний колективу за відмінну роботу та віру у комбінат. Впевнений, разом ми здолаємо будь-які виклики часу та продовжимо розвивати рідне підприємство, втілювати у життя сучасні проєкти та досягати нових виробничих звершень», – зазначив Генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко.

Про те, яким був цей рік для комбінату та його колективу, якими були найважливіші виклики та досягнення – читайте у спеціальному лонгріді, присвяченому 89-річчю «Запоріжсталі».

Menu